تکنولوژی نانوسل Nano Cell

تکنولوژی نانوسل Nano Cell

ارسال شده توسط vahedhassanpanah در تاریخ پنجشنبه 1 خرداد 1399 دسته ی تلویزیون 0 دیدگاه بازدید (89)

ویدیو تکنولوژی نانوسل Nano Cell

برای خرید لوازم جانبی تلویزیون های نانوسل در اینجا کلیک کنید
برای بسیاری از ما ، تلویزیون ها راهی برای فرار از مشغله کاری و یا راهی برای برقراری ارتباط و آگاهی از دنیای فراتر از خودمان می باشند. تلویزیون راهکاری است برای سرگرمی و اجتماع خانواده ها و دوستان در دور هم برای تماشای برنامه مورد علاقه خود. این درحالی است که تا این اواخر جمع کردن افراد نزدیکتان به این معنی بود که شما واقعا مجبورید این کار را انجام دهید ، ولی امروزه هیچ زوری برای این کار وجود ندارد و همه برای سرگرمی خود این کار را انجام می دهند. این کار مدیون تکنولوژی  پیشرفته ای است که اکنون در اختیار ما قرار دارد. یعنی زمانی که نمایشگرهای IPS وارد بازار شدند ، دیدگاه ما وسیع تر شد و به مردم این امکان را داد تا از هر زاویه ای که بخواهند ، حتی خارج از مرکز رنگ و کنتراست عالی را تجربه کنند. با وجود اینکه نمایشگرهای IPS هنوز گزینه ای عالی هستند اما فناوری جدیدی وجود دارد که نمایشگرها و زوایای دید گسترده ، آنها را به یک سطح کاملا جدید منتقل می کند. تکنولوژی که یک پالت رنگی  و غنی تر که از بیش از یک میلیارد رنگ پشتیبانی می کند. امروز می خواهیم در مورد نانوسل که یکی از تکنولوژی های پیشرفته دنیا می باشد صحبت کنیم. فناوری LG Nano Cell از ذرات برای جذب طول موج ناخواسته نور و تقویت خلوص رنگ های قرمز و سبز نمایش داده شده روی صفحه استفاده می کند. هدف ما از نوشتن این مقاله این است که شما دریابید Nano Cell چگونه کار می کند و چگونه سرگرمی مورد علاقه شما را تغیر می دهد.

نانوسل چیست ؟

فناوری LG Nano Cell رنگ های بیشتری را در زاویه دید گسترده ارائه می دهد. علاوه بر این نانوسل ها رنگ های دقیق تری ایجاد می کنند که حتی در زاویه دید وسیع نیز صادق هستند. این جمله به این معنی است که حتی اگر تمام خانواده در اطراف تلویزیون جمع شده باشند یا جلو یا مرکز آن و یا در اتاق کناری ، فرقی ندارد زیرا شما با این تکنولوژی پیشرفته هر جا که باشید بهترین وضوح  را از تلویزیون دلخواهتان ، خواهید دید.

سایر ویژگی های تلویزیون نانوسل

تلویزیون های LG SUPER UHD همراه با رنگ باورنکردنی و زاویه دید گسترده و همچنین با فناوری Nano Cell از محتوای HDR برتر که توسط Dolby Version تسخیر شده است ، پشتیبانی می کنند و با HDR10 و HLG سازگار هستند. این فناوری نوآورانه ، برای تجربه ای شبیه به زندگی ، صحنه تصویر HDR  را به صورت صحنه ، بهینه می کند. علاوه بر تصویر که رکن مهمی در تعین یک تلویزیون خوب است ، صدا نیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. نمایشگرهای Nano Cell دارای صدای قدرتمند Dolby Atmos می باشد که تجربه ای به صوتی بسیار جذاب و 360 درجای را به شما ارائه می دهد. به این ترتیب ، تجربه تصویر و صدایی خیره کننده و شگفت انگیز به دست خواهید آورد که گویی تمام عمر به دنبال آن بودید. هوش مصنوعی یکی دیگر از مواردی است که مهندسان و مشاوران شرکت ها و کمپانی های مختلف به دنبال آن بودند. تلویزیون های نسل جدید دارای فناوری نانوسل ، دارای دستیار Google می باشند ، بنابراین شما می توانید دستگاه های خانگی هوشمند سازگار را فقط با استفاده از صدای خود کنترل کنید. با تلویزیون های دارای فناوری نانوسل ، شما می توانید خانه خود را به مرکزی هوشمند و یا فراتر از آن تبدیل کنید.

نانوسل بهتر است یا Qled ؟

ال جی و سامسونگ دو شرکت صاحب نام به طور چشمگیری به فناوری پیشرفته تلویزیون می پردازند. نانوسل برای ال جی مانند یک کودک است و قطعا این کودک به تکامل و پیشرفت نیاز دارد. اما بله ، علی رغم همه نگرانی های شایسته در مورد تلویزیون های OLED ال جی ، این شرکت هنوز هم در مورد تلویزیون های LED پوست زیادی برای باقی ماندن در این بازی دارند. هر دوی این تکنولوژی ها به فناوری تلویزیون LED مربوط می شود ، نه OLED. نانوسل ها همانطور که از نامشان پیداست ، سلول هایی به اندازه یک نانومتر دارند. آنها طول موج اضافی از نور را جذب کرده و منجر به رنگ های دقیق تری می شود. همچنین همانطور که به آن اشاره کردیم زاویه دید وسیع تری به شما می دهند ، حتی اگر در نقطه شیرین جلوی تلویزیون نباشید ، تصاویر بسیار واضح و شفاف و با به میل شما به نظر می رسند. نانوسل در کلیه تلویزیون های سال 2017 و بعد از آن وجود داشت و بنابراین افراد زیادی برای دیدن بسیاری از کمپین های بازاریابی در مورد این فناوری دست به کار شدند. در همین حال ، همه چیز سامسونگ در مورد QLED ، نوآوری به فناوری نقطه کوانتومی است که تولید کنندگان تلویزیون مدتی است از آن استفاده می کنند. سامسونگ می گوید در آنچه که می بینید ، تغیراتی اساسی در نحوه ایجاد این نقاط کوانتومی ایجاد کرده است. اکنون سازندگان تلویزیون همیشه می خواهند ادعاهای جسورانه ای داشته باشند و البته آنها بهترین هستند ، اما سامسونگ می گوید QLED از OLED بهتر است. البته این ادعاها همیشه وجود دارد ، اما LG و سامسونگ مطمئنن به تلویزیون LED فروتن شلیک کرده اند.

تفاوت بین Nano Cell و OLED

LG 4K UHD C9 از پردازنده اختصاصی تصویر OLED با بهینه سازی تصویر هوش مصنوعی بهره می برد ، درحالی که Nano Cell یک گزینه جایگزین تلویزیون صفحه نمایش با زاویه دید گسترده با تلویزیون LED با دقت بالا است.

صفحه نمایش نانوسل ال جی چیست؟

در مقایسه با دیگر جنبه های انقلاب دیجیتال شرکت خوش نام ال جی ، نمایشگرها اغلب حسی شبیه مؤلفه هایی که کمترین تغیر را در طول زمان ایجاد می کنند ، دارند. به یقین شرکت ال جی به فکر تمام جنبه های محصولاتی که تولید می کنند ، می باشد. آن ها وضوح بالاتری داشته ، کنتراست را بهبود بخشیده و در نهایت به رنگ های واقعی HDR می پردازند. حال سوال این است ، نانوسل ها چیستند و چه کاری انجام می دهند ؟ اگر شما به تلویزیون های دارای نانوسل ال جی با دقت نگاه کنید ، می توانید پیکسل هایی را پشت آن پیدا کنید. پیکسل ها واحدهای ریز و درشتی هستند که در کنار هم ، تصاویری را که می بینید روی صفحه نمایش می دهند. کار این پیکسل ها کمک به یکنواختی تصویر در کل صفحه تلویزیون است. این ویژیگی باعث می شود که از هر زاویه ای برنامه مورد علاقه تان را مشاهده می کنید ، کیفیت دقیق و سطح بالایی از کیفیت تصویر ایجاد شود. Nano Cell با پیکسل های معمولی که دارد تلویزیونی متفاوت را ایجاد کرده و از نانوذرات برای نمایش تصاویر غنی استفاده می کند. نانوذرات با فیلتر کردن رنگ های کم رنگ تر که ممکن است بر روشنایی آنها تاثیر بگذارند ، رنگ های ایجاد شده تصاویر را تقویت می کنند.

تلویزیون ال جی نانوسل چه مزیت هایی دارد ؟

از بارزترین و مهم ترین مزایای تلویزیون نانوسل می توان به رنگ های باورنکردنی و غنی آن اشاره کرد. با فیلتر Nano Cell ، رنگ ها محو نمی شوند و تصاویر همیشه پر جنب و جوش و تیز به نظر می رسند. همچنین از هر زاویه ای که نگاه کنید ، فناوری نانوسل زنده بودن رنگ ها را تضمین می کند. در بسیاری از مجموعه های معمولی ، هنگام مشاهده در طرفین دستگاه ، رنگ انحراف پیدا می کند. با وجود تلویزیون های ال جی نسل جدید ، دارای فناوری نانوسل هر کجا که نشسته باشید رنگ کامل و دارای وضوح واضح را مشاهده خواهید کرد. این مجموعه ها تجربه تماشایی مشابه شما را مستقیما در جلو و یا در زاویه دید 60 درجه ارائه می دهند ، بنابراین تمام خانواده می توانند از تصاویر باورنکردنی روی صفحه لذت ببرند.

این فناوری چگونه کار می کند ؟

با استفاده از ذرات تقریبا یک نانومتر در اندازه ، صفحه نمایش امواج نوری غیر ضروری را جذب می کند ت رنگ های بسیار خالص را به دست آورد. این توانایی جذب نور به این معنی است که مجموعه ها می توانند رنگها را به طرز باورنکردنی فیلتر کنند و رنگ های قرمزی را که توسط رنگ های دیگر مانند زرد یا نارنجی رنگ نشده اند ، تحویل می دهند. این به آن معنی است که بدون هیچ گونه محو یا ناپایداری ( مشکلات برخی از مجموعه های معمولی ) رنگها از صفحه نمایش بیرون می روند.

همانطور که گفتیم ، شرکت خوش نام ، خوش فروش و کارکشته ال جی به عنوان یکی از غول های دنیا در تولید محصولات دیجیتالی و انواع کالاهای دیگر ، همیشه در فکر تولید و ارتقای کالاهای خود بوده است. یکی از فناوری هایی که در طول این سال ها به فکر تولید و ارتقای آن بوده است ، فناوری نانوسل است. اگر به دنبال یک تلویزیون زیبا ، با کیفیت و مدرن در فناوری نی گردید ، فروشگاه کالاکده خرید تلویزیون های نسل جدید LG Nano Cell را به شما پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

0 دیدگاه

  • نظری برای این پست ثبت نشده است .